مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش دمپایی بیمارستانی ارزان در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

دمپایی های بهداشتی مخصوص بیمارستاندمپایی یکبار مصرف بیمارستانیپخش دمپایی بیمارستانی ارزان قیمتخرید دمپایی بیمارستانیانواع مختلف دمپایی بیمارستانینمایندگی های پخش دمپایی بیمارستانیخرید عمده دمپایی بیمارستانی

دمپایی بیمارستانی تهران مناسب و ارزان قیمت در بارارهای سراسر کشور.بازارهای تهران و سایر شهرهای دیگر، از طریق نمایندگی های فروش مستقیم دمپایی به تمامی ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستانی به فروش می رسد.نمایندگی فروش دمپایی بیمارستانی  تهران با مرغوب ترین کیفیت محصول خود را به خریداران ارایه می کنند.
دمپایی بیمارستانی به عنوان یکی از وسایل و تجهیزات بسیار مهم و مورد نیاز تمامی مراکز درمانگاهی، بیمارستانی و … به شمار می آید.دمپایی بیمارستانی با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت یکی از خصوصیت های حایز اهمیت محسوب می شود و مورد استقبال بسیاری از مردم و مدیران بیمارستان قرار می گیرد.

این دمپایی ها  را کارخانجات معتبر تولیدی در سرتاسر کشور، به صورت  کاملا بهداشتی و استریلیزه تولید و در مدل ها و رنگ ها و سایز های گوناگونی روانه بازارهای فروش می کنند.
پخش دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت در فروشگاه های آنلاین توسط سایت فروشگاهی دمپایی ایرانی، دارای فروش بسیار خوب و رو به رشدی  در بازارهای شهرهای بزرگی از جمله تهران  است.
در ادامه این مقاله شما را با انواع دمپایی های بیمارستانی آشنا خواهیم کرد.

پخش دمپایی بیمارستانی

پخش دمپایی بیمارستانی ارزان در تهران

دمپایی های بهداشتی مخصوص بیمارستان

دمپایی های بهداشتی مخصوص بیمارستان دمپایی های بهداشتی بیمارستانی، دمپایی هایی هستند که بیماران و همراهان بیماران، زمانی که بیمار در بیمارستان بستری است، مورد استفاده قرار می گیرند.که در صورت بروز آلودگی به سرعت مشاهده شود.
مشخصات و ویژگی های دمپایی های بهداشتی بیمارستانی:

  • سبک و راحت
  • دارای رنگ روشن برای تشخیص به سرعت  آلودگی بر روی آن
  • قابل ضد عفونی
  • دور ماندن از آلودگی سریع
  • راحت و مناسب بودن آن برای بیماران

دمپایی بیمارستانی مخصوص بیماران،  مدل  پلاستیکی جلو باز و جلو بسته، دارای  دوام بسیار بالا و قیمت ارزانی است که تولید و به فروش می رسند.
گروه  دیگری از دمپایی های بهداشتی بیمارستانی، دمپایی مخصوص اتاق عمل است که مخصوص پزشکان و پرستاران اتاق عمل می باشد که کیفیت مناسبی دارد و طبق آناتومی پا طراحی و تولید شده است وبه صورت گسترده توزیع و ارایه می شود.
این دمپایی ها  از خصوصیات منحصربفرد برخوردار هستند و در بازار به طور عمده تولید و به فروش می رسند.
تمامی دمپایی های بهداشتی بیمارستانی، درر کارخانه هایی تولید می شوند که مطابق اصول بهداشتی می باشند و زیر نظر  زیر نظر وزارت بهداشت می باشد.

پخش دمپایی بیمارستانی

دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی

دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی در کارخانجات تولید دمپایی بیمارستانی، گروه دیگری از دمپایی های بهداشتی. دمپایی یکبار مصرف است که تولید و عرضه می شود.
این نوع دمپایی ها  قابل دسترس همه می باشد و مراکز فروش معتبر ان را در اختیار کارکنان بیمارستان ها قرار می دهند.

اصلی ترین ویژگی های استفاده از دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی:

  • قیمت ارزان
  • دفع آسان آن همراه با زباله های بیمارستانی
  • راحت و سبک بودن آن برای استفاده در مکان های مورد نظر
  • جلوگیری از انتقال میکروب

پخش دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت

پخش دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت با کیفیت خوب و درجه یک توسط سایت های فروش آنلاین دمپایی انجام می شود و بسیار مورد استفبال قرار گرفت و از روند فروش خوبی برخوردار بوده است.
خریداران محترم می توانند سفارش خرید خود را به صورت  آنلاین، بدون هیچ واسطه ای و در کوتاه ترین زمان ثبت کنند تا محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه به دستشان برسد.

منبع: dampaeiha.ir

خرید دمپایی بیمارستانی

خرید دمپایی بیمارستانیدمپایی بیمارستانی انواع و مدل های مختلفی دارد که در تمام فصول سال موجود می باشد و قابل دسترس تمامی مردم است.دمپایی بیمارستانی به دلیل این که بیماری ها و آلودگی ها در فضای بیمارستان بسیار زیاد و قابل انتشار است برای جلوگیری ازبروز ویروس و آلودگی ها خریدن دمپایی بیمارستانی امری ضروری است.مدیران بیمارستان به دلیل حایز اهمت بودن سلامتی بیماران توجه ویژه ای در خرید دمپایی می کنند.آن ها از کیفیت و قیمت مناسب دمپایی های بیمارستانی اطمینان حاصل می کنند و بعد اقدام به خرید دمپایی های بهداشتی بیمارستانی می کنند.

انواع مختلف دمپایی بیمارستانی

انواع مختلف دمپایی بیمارستانیدمپایی های بیمارستانی انواع مختلفی دارد.در این جا به شرح کامل این  دمپایی ها می پردازیم:

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی.دمپایی یک بار مصرف. دمپایی پرستاری.دمپایی مخصوص اتاق عمل.

*دمپایی پلاستیکی بیمارستانی.دمپایی یک بار مصرف.دمپایی پرستاری و دمپایی مخصوص اتاق عمل.

*دمپایی پلاستیکی بیمارستانی از فروش  بالایی برخوردار است و از پرفروش ترین محصولات به شمار می آید.این  دمپایی ها با کف نرم و سبک تولید و عرضه می شوند.و دارای رنگ بندی های مختلفی هستند.

*دمپایی یک بار مصرف که روی آن از جنس اسپان باند می باشد و دارای کف عاج دار هستند و البته بسیار محکم و مقاوم می باشند.

*دمپایی پرستاری که  مخصوص پرستاران زن و مرد می باشد  و  از جنس چرم است .دمپایی پرستاری را به مدت طولانی می توانید استفاده کنید.

*دمپایی مخصوص اتاق عمل که جنس آن از پلاستیک می باشد و پرستاران و پزشکان از این دمپایی استفاده می کنند.

نمایندگی های پخش دمپایی بیمارستانی

نمایندگی های پخش دمپایی بیمارستانیفروش دمپایی از طریق نماایندگی ها و به صورت حضوری امکان پذیر است.نمایندگی های پخش  انواع دمپایی ها را بر اساس سلایق مختلف و با کیفیت به فروش می رسانند.خریداران بر اساس نیاز خود می توانند دمپایی مورد نظر خود را با توجه به در نظر گرفتن طرح.رنگ و ا.اندازه .کیفیت و استاندارد بودن آن و در نهایت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن خریداری کنند.برای مراجعه به  نمایندگی های یخش در شهر های بزرگ و شهرهای دیگر می توانید با انها تماس گرفته و بعد به صورت حضوری خرید خود را نهایی کنید.

خرید عمده دمپایی بیمارستانی

خرید عمده دمپایی بیمارستانیخرید دمپایی بیمارستانی در طرح های مختلف.جنس با کیفیت و با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رسد.به دلیل این که حرید دمپایی بیمارستانی برای خریداران هیچ گونه سودی ندارد در همین راستا به صورت عمده از تولیدکنندگان خریداری می شود.کیفیت کالا و  قیمت مناسب آن بسیار مورد  توجوجه خریداران قرار می گیر.در سایت های اینترنتی و برای خرید انلاین محصول موردنظر خود ابتدا ویژگی ها.مزیت ها و همچنین معایب محصول  مورد نظر خود را بررسی کنید و بعد با واحد فروش و پشتیبانی مشورت کرده و در نهایت با اطمینان کامل  خرید خود محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

برای خرید دمپایی آنلاین خریداران با مراجعه به سایت های اینترنتی می توانند محصول مورد  نظر خود را ابا توجه به کیفیت و قیمت ممناسب و با رعایت استاندارد و خریداری کنند.

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید