مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل فروش دمپایی بیمارستانی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های دمپایی بیمارستانیارائه دمپایی بیمارستانی عمده

دمپایی بیمارستانی عمده یکی از انواع پاپوش هایی است که غالباً توسط کارکنان بیمارستان استفاده می‌ شود. تولید دمپایی های بیمارستانی با کیفیت با استفاده از مواد پلاستیکی گرانولی انجام می‌ شود و برای تولید دمپایی بیمارستانی با کیفیت تولید کنندگان به علم ارگونومیک مسلط هستند و این دمپایی ها را به طور کاملاً استاندارد طراحی می کنند تا پای مصرف کننده درون آن ها در استاندارد ترین حالت ساکن شود و مصرف کننده با ایستادن و راه رفتن با این دمپایی ها احساس راحتی داشته باشد.

محل فروش دمپایی بیمارستانی عمده

انواع مدل های دمپایی بیمارستانی

انواع مدل های دمپایی بیمارستانی بیمارستان ها جزو فضا های بسیار آلوده به حساب می آیند. زیرا انواع بیمار ها با داشتن میکروب ها و ویروس های مختلف درون آن فضا رفت و آمد می کنند. در نتیجه امکان انتقال ویروس و میکروب در این فضا بسیار بالا است.

در حقیقت افرادی که در بیمارستان ها شاغل هستند و یا در این فضا بستری می باشند، باید از ملزومات بهداشتی استفاده کنند که بتوانند امکان انتقال میکروب و بیماری را به حداقل برسانند. یکی از ملزومات بیمارستانی که به طور انبوه تولید می شود و مورد مصرف قرار می گیرد دمپایی های بیمارستانی است.

البته قبل از انتخاب دمپایی با کیفیت باید به این نکته توجه کنید که مدل های دمپایی بیمارستانی از نظر نوع کاربرد شان در دو مدل دسته بندی می شوند. یکی از انواع دمپایی های بیمارستانی دمپایی های یکبار مصرف هستند که از جنس اسپان باند تولید شده اند و یک لایه بسیار نازک دارند که معمولاً بیمار ها در دوره بستری خود در بیمارستان ها، از این دمپایی ها برای رفت و آمد استفاده می کنند و پس از مرخص شدن این دمپایی ها جزو ضایعات بیمارستانی به حساب می‌ آید.

اما نمونه های دیگری از دمپایی های بیمارستانی که چند بار مصرف هستند و معمولاً توسط پرسنل انتخاب می‌ شوند، دمپایی های پلاستیکی بیمارستانی اند که از گرانول پی وی سی تولید شده‌ اند. برای انتخاب دمپایی بیمارستانی با کیفیت افراد باید به میزان انعطاف و لطافت این محصول توجه کنند.

زیرا کارکنان بیمارستان ساعت های طولانی را سرپا هستند در نتیجه دمپایی آن ها ضمن احساس خنکی در پا باید نهایت راحتی را برای مصرف کننده فراهم کند. در نتیجه بهترین نوع این دمپایی ها با توجه به علم ارگونومیک طراحی شده اند و کاملاً استاندارد هستند.

ارائه دمپایی بیمارستانی عمده

ارائه دمپایی بیمارستانی عمده دمپایی بیمارستانی با کیفیت یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین ملزومات بهداشتی در بیمارستان ها است. از همین جهت ارائه دمپایی عمده بیمارستانی همواره در حد ثابتی به انجام می رسد و حتی روز به روز بر میزان فروش این محصول افزوده می شود.

همچنین باید گفت فروش دمپایی بیمارستانی با کیفیت توسط مجموعه ما صورت می‌ گیرد. مجموعه ما در تلاش است تا بهترین نوع این دمپایی ها را با کیفیت بالا و با قیمتی بسیار مناسب از روش های غیر حضوری و یا فیزیکی در اختیار شما قرار دهد.

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید