مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دمپایی طبی بیمارستانی | عرضه مستقیم دمپایی بیمارستانی از درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دمپایی بیمارستانیمصارف دمپایی های بیمارستانیعرضه مستقیم دمپایی بیمارستانیدمپایی طبی بیمارستانیخرید اینترنتی دمپایی طبی بیمارستانیفروش دمپایی طبی بیمارستانی در جنس های متنوعکارخانجات تولید کننده دمپایی طبی بیمارستانیصادرات دمپایی طبی بیمارستانی

عرضه مستقیم دمپایی طبی بیمارستانی از درب کارخانه، با قیمت فروش بسیار مناسبی صورت می گیرد. آیا می دانید که امکان ثبت سفارش خرید دمپایی بیمارستانی به شکل آنلاین وجود دارد؟در ادامه با ما همراه باشید.

دمپایی بیمارستانی مانند البسه بیمارستانی، از ملزومات مراکز دولتی و خصوصی بیمارستان ها، بوده و در مدل های گوناگونی تولید می گردد.البته امروزه تمامی مراکز آزمایشگاه ها، کلینیک ها، مراکز بهداشت و درمان، بهداری ها و … نیز به انواع دمپایی بیمارستانی احتیاج داشته اند.با توجه به وجود بازارهای تبلیغاتی گوناگون و وجود افراد سودجو، چگونه می توان بهترین دمپایی بیمارستانی را با قیمت واقعی خریداری کرد؟

 دمپایی آداک،دمپایی طبی مردانه نادر،کفش طبی زنانه تبریز،کفش طبی زنانه دیجی کالا،فروشگاه کفش طبی زنانه تهران نمونه ای از مراکز فروش این محصولات میباشد.

دمپایی طبی بیمارستانی | عرضه مستقیم دمپایی بیمارستانی از درب کارخانه

انواع دمپایی بیمارستانی

انواع دمپایی بیمارستانیبیایید در ابتدا کمی با انواع مدل های دمپایی بیمارستانی موجود در بازار آشنا شویم.

شایان ذکر است که تمامی دمپایی های بیمارستانی، کاملا بهداشتی و به شکل استرلیزه تولید شده اند.

از مدل های دمپایی بیمارستانی، عبارتند از:

  • دمپایی پلاستیکی بیمارستانی
  • دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی

  • دمپایی طبی بیمارستانی

مصارف دمپایی های بیمارستانی

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی، به واسطه دوام بالا و قیمت ارزان، مصارف بیشتری را در محیط های بیمارستانی داشته است.

این دمپایی کاملا نرم، سبک با کفی مقاوم در تنوع طرح ها و رنگ های زیاد تولید می گردد.

دمپایی طبی بیمارستانی، مناسب پرستاران، پزشکان و یا بیمارانی بوده که از مشکلاتی چون کمر درد، پا درد و …، رنج می برند.

دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی هم، عمدتا در اتاق بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

این دمپایی ها دارای کفی عاج دار مقاوم و رویه ضخیم از پارچه اسپان باند سبک می باشند.

 کفش طبی زنانه نیز نوع دیگری است که قیمت کفش طبی زنانه دارای تنوع فراوانی است.

عرضه مستقیم دمپایی بیمارستانی

عرضه مستقیم دمپایی بیمارستانی از درب کارخانجات معتبر تولیدی، قیمت متناسب با کیفیت را در پی خواهد داشت.

تمامی خریداران دمپایی بیمارستانی در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و …، از مخاطبین خرید دمپایی بیمارستانی هستند.

خریداران می توانند به سایت بازار دمپایی ایران نیز مراجعه کنند.

قیمت صندل طبی زنانه  بسیار مناسب میباشد.قیمت دمپایی طبی مردانه نیز در این سایت قابل مشاهده میباشد.

دمپایی طبی بیمارستانی

دمپایی طبی بیمارستانی

مزایای استفاده از دمپایی طبی بیمارستانی

1.درد پا با پوشیدن دمپایی طبی کاهش می یابد. به طور میانگین انسان در طول روز بین 5 تا 12 هزار گام بر می دارد. بدون استفاده از کفش طبی و با پوشیدن کفش های غیراستاندارد برداشتن این همه گام در طول یک روز آسیب هایی را متوجه پا میکند.

2.دمپایی طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند؛ بلکه با زیرسازی پاشنه میتوانند به تراز شدن پاها کمک کنند. بدون این پشتیبانی و قرارگیری مناسب پاها ، مسائل دردناک و آزار دهنده مانند کف پای صاف و التهاب کف پا بروز میکند.

3.پوشیدن دمپایی طبی میتواند محرک جریان خون باشد؛ اگر از درد عصب دیابتی رنج میبرید صندل طبی میتواند بهترین دوست شما باشد.

خرید اینترنتی دمپایی طبی بیمارستانی

خرید اینترنتی دمپایی طبی بیمارستانی

انواع متنوعی از کفش‌های طبی و محصولات مراقبتی از پا را ارائه می‌دهیم که می‌تواند درد را کاهش داده و از ایجاد عارضه‌های ناسالم در پا جلوگیری کند. اگر شما از درد یا خستگی پا در هنگام استفاده از صندل و دمپایی رنج می‌برید، متخصصین ما در مرکز جامع توانبخشی امید آماده پاسخگویی به شما هستند. آیا شما از بیماری‌های زیر رنج می‌برید؟

  • پاهای دیابتی
  • پرونیشن پا
  • کف پای صاف
  • پینه پا

یا فقط پاهای حساسی دارید، ما صندل‌های طبی داریم که برای پاهای شما و بیماری‌های مرتبط با آن مناسب است. در صندل‌های سالم که حالت تهویه‌ای دارند پای شما بدون اینکه ناراحت باشد خنک می‌شود.

فروش دمپایی طبی بیمارستانی در جنس های متنوع

فروش دمپایی طبی بیمارستانی در جنس های متنوعدمپایی بیمارستانی مخصوص بخش های مختلف بیمارستانی مانند اتاق بیماران، اتاق عمل و مخصوص پرستاران زن و مرد، در مدل های جدید، باکیفیت و بادوام پلاستیکی، طبی و یکبار مصرف، با قیمت رقابتی و به شکل عمده روانه بازارهای فروش دمپایی می گردد.

دمپایی از نظر کاربرد دمپایی اتاق عمل دمپایی های مجلسی دمپایی  سرویس بهداشتی دمپایی صندل دمپایی های طبی   پخش عمده دمپایی به صورت اینترنتی پخش عمده دمپایی امروزه به روش های مختلفی از جمله روش اینترنتی امکان پذیر می باشد. امروزه بیمارستان ها و مراکز بهداشتی از مشتریان کارخانه های تولیدی دمپایی ها می باشند. تولید کننده های دمپایی اتاق عمل، این محصولات را با کیفیت تولید می نمایند و پخش  دمپایی ها را به صورت اینترنتی و حضوری به انجام می رسانند.   مدل های مختلف دمپایی اتاق عمل در بالا برای شما گفته شد  که  دارای مدل های مختلفی می باشند که یکی از آن ها دمپایی مخصوص اتاق عمل بود. در اینجا می خواهیم برای شما عنوان کنیم که هر یک از مدل های دمپایی های که در بالا گفته شد ، خود دارای نمونه های متنوعی می باشند. برای مثال دمپایی اتاق عمل در مدل های مختلفی برای پرستاران، پزشکان، بیماران مرد، بیماران زن و همچنین کودکان تهیه و تولید می شوند.   انواع دمپایی اتاق عمل از نظر جنس انواع دمپایی های پلاستیکی بیمارستانی انواع دمپایی چرمی بیمارستانی انواع دمپایی های طبی بیمارستانی انواع دمپایی های جلو بسته بیمارستانی انواع دمپایی طبی بیمارستانی   خرید بهترین دمپایی اتاق عمل پخش عمده دمپایی  بیمارستانی رااستفاده می کنند که به شکل های متنوعی تولید می شود روش خرید اینترنتی یکی از بهترین روش هایی است که شما با استفاده از آن می توانید به راحتی بهترین دمپایی ها از نظر کیفیت، جنس، 

کارخانجات تولید کننده دمپایی طبی بیمارستانی

کارخانجات تولید کننده دمپایی طبی بیمارستانیکارخانه تولیدی دمپایی پلاستیکی در کشور ما بسیار است و به همین سبب در بازار ها شاهد تنوع محصولی آن ها هستیم. دمپایی های مورد نظر در کارخانه ها به طور عمده تولید و در فروشگاه های شهری و اینترنتی مورد داد و ستد قرار می گیرند. فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش این محصولات را ارائه می دهند تا افراد در زمانی کوتاه بتوانند رفع نیاز نمایند

صادرات دمپایی طبی بیمارستانی

صادرات دمپایی طبی بیمارستانی

صادرات عمده دمپایی طبی از طریق مرکز صادراتی در کشور صورت می گیرد. ایران یکی از کشور های فعال در حوزه تولید انواع محصولات طبی از جمله دمپایی و صندل می باشد.

تولید بر اساس استاندارد های روز جهان، عامل مهمی در پیشرفت های تولیدی و ایجاد بستر های صادراتی بوده است.

عدم آسیب رسیدن به پاشنه پا به عنوان یک نقطه حساس و بسیار مهم، می تواند جزو مهم ترین و بهترین گزینه ها در انتخاب یک دمپایی محسوب گردد.

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید