مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده کفش بیمارستانی زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره بهترین انواع کفش بیمارستانیقیمت روز کفش بیمارستانی زنانه

کفش یکی از ابزارهای بسیار ضروری برای حفاظت از پا می باشد و برای محیط های مختلف کفش های مخصوص طراحی شده است. کفش بیمارستانی یکی از انواع این کفش است که در مراکز درمانی و بیمارستانی کاربرد دارد. این کفش دارای ویژگی های بسیار زیاد مفیدی است. تولید کننده کفش بیمارستانی زنانه اقدام به ارائه این کفش به بازار نموده است و خریداران از سراسر کشور می توانند به راحتی آن را سفارش دهند.

تولید کننده کفش بیمارستانی زنانه

همه چیز درباره بهترین انواع کفش بیمارستانی

همه چیز درباره بهترین انواع کفش بیمارستانی

محیط بیمارستانی مکانی است که به علت مراجعه روزانه بیماران همیشه درگیر عوامل عفونی است به طوری که از هر 10 نفر فرد بستری شده در این محیط ها حدود 7 نفر به عفونت بیمارستانی مبتلا می شوند، به همین جهت باید تا حد امکان از انتشار عوامل عفونی که به خصوص بیشتر از جانب پرسنل بیمارستانی رخ می دهد جلوگیری کرد.

استفاده از کفش مناسب یکی از راه حل های کاهش این مشکل می باشد زیرا اکثرا توسط کفش این عوامل منتشر می شوند.

بهترین کفش بیمارستانی از موادی ساخته شده است که علاوه بر داشتن کفی اسفنجی بسیار نرم و وزن سبک که باعث راحتی راه رفتن با آنها می شود دارای خاصیت آنتی استاتیک هستند به این شکل که گرد و غباری را که احتمالا با عوامل میکروبی آلوده هستند به خود جذب نمی کنند و این مساله نقش بسیار مهمی در جلوگیری از انتشار عفونت دارد.

این کفش ها جاذب رطوبت نیستند و رویه آنها نیز از جنس چرم مصنوعی یا فوم است که در برابر رطوبت عایق می باشد و به همین خاطر خونابه بیمارستانی جذب آن نمی شود تا با حرکت پرسنل بیمارستانی و همراه با آنها پخش شود.

قیمت روز کفش بیمارستانی زنانه

قیمت روز کفش بیمارستانی زنانه

فروش کفش بیمارستانی زنانه در بسیاری از مراکز فروش کالای پزشکی صورت می گیرد اما برای افرادی که قصد خرید عمده این محصول را دارند توصیه می شود جهت سفارش این محصول زیر قیمت بازار آن را از تولید کننده این کفش و به طور مستقیم خریداری نمایند این نوع خرید به دلیل حذف واسطه ها کفش را با قیمت ارزان تری در اختیار خریداران قرار می دهد.

قیمت روز کفش های بیمارستانی به نوع ماده سازنده این کفش ها بستگی دارد و بر اساس آن تغییر می کند.

این کفش ها در مدل های بسیار ساده طراحی شده اند و در تهیه و ساخت کف و رویه آنها از مواد ارزان قیمت استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت کفش بیمارستانی مورد نظر می توان با تولید کننده این محصول به طور مستقیم تماس گرفت و اطلاعات لازم در مورد قیمت و مشخصات این محصول را کسب نمود همچنین مراجعه به وب سایت تولید کننده همه اطلاعات لازم در مورد این کفش را در اختیار خریداران قرار می دهد.

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید